MENÜ
Grandbetting Sitesine Git!

Grandbetting Üyelik İptali

05/02/2018 08:25
Grandbetting Üyelik İptali

Grandbetting sitesi ile çalışanlar, istedikleri an açmış oldukları hesaplarını kapatma hakkına sahiptirler. Bu konuda herhangi bir zorlama yoktur. Grandbetting üyelik iptali iki seçenek ile karşınıza çıkabilmektedir. Birincisi kendi isteğiniz doğrultusunda, istediğiniz an hesabınızı kapatmanız, ikincisi site yönetimi tarafından sizlere yapılan tebliğinden sonra, hesabınızın ortadan kaldırılmasıdır. Her iki seçeneğin genel başlığı, grandbetting üyelik iptali olarak açıklanmış olup, her iki seçenek içinde belirli şartların ya da belirli işlemlerin yerine getirilmesi gerekecektir.

Grandbetting Üyelik İptal İşlemleri

Grandbetting sitesine üye olmuş, siteyi kullanmaya başlamış olabilirsiniz. Ancak grandbetting markası ile çalışmaktan vazgeçmiş ve üyeliğinizi kapatmayı düşünüyor iseniz, bu yönde de bir adım atabilir ve yapacağınız bir görüşme neticesinde, kişisel olarak anında bu üyelik iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Grandbetting üyelik iptal işlemleri konusunda, kullanıcı bilgileriniz ile sitenin müşteri hizmetlerine ulaşmalısınız. Kullanıcı adı, isim, soy isim gibi bilgiler ile geçeceğiniz irtibat neticesinde, müşteri hizmetleri temsilcisine üyeliğinizi sonlandırmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılacak, hesap kontrolleri gerçekleşecek, alacağınız var ise sizlere ödenecek ve üyeliğiniz iptal edilecektir.

Grandbetting Sitesi Tarafından Üyelik İptali

Üyelik iptali konusunda gündeme getirilen diğer bir konuda, site yönetimi tarafından gerçekleştirilen üyelik iptal işlemleridir. Böyle bir uygulama var mıdır? Evet, gerek görülmesi halinde, kural dışı hareket eden üyelere yönelik olarak yasal yaş sınırının altında bulunan üyelere yönelik olarak, birden fazla hesap açan ya da hile yapan üyelere yönelik olarak geri bildirimin yapılmasının ardından, üyelik iptal işlemlerinin gerçekleştiği görülmektedir. Grandbetting sitesi tarafından üyelik iptali işlemlerinde, mutlaka hesabı askıya alınan ya da kapatılan üyelere açıklayıcı bir elektronik posta gönderilmekte, aksini ispatlamaları konusunda kendilerine hak tanınmakta, eğer ispatlayıcı nitelikteki belgeler gönderilmez ise, site yönetimi üyelik iptal işlemlerini gündeme getirebilmektedir.

Grandbetting Üyelik İptali Hesapları

Grandbetting sitesinde mevcut üyeliğinizi iptal ettiğiniz anda, hesaplarınız inceleme altına alınacaktır. Gönderdiğiniz anapara, elde etmiş iseniz kazanç, almış iseniz bonus gibi tüm hususlar değerlendirmeye alınacaktır. Eğer bonus çevrim işlemini yapmış ve nakit olarak çekmeye hak kazanmış iseniz, hem anaparanız, hem elde etmiş olduğunuz kazanç, hem de bonusları çevirdiğiniz nakit değerler toplanacak ve isminize kayıtlı hesaplara gönderilecektir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir