MENÜ
Grandbetting Sitesine Git!

Grandbetting Lisanslı mıdır

03/02/2018 10:25
Grandbetting Lisanslı mıdır

Grandbetting sitesinin yasal özellikleri kapsamında bir araştırma yapıldığında, Grand Vision N.V. isimli şirketin, Curacao lisans denetleme kurulu aracılığı ile elde etmiş olduğu, 2015-135782 numaralı lisans belgesine rastlanmaktadır. Grandbetting lisanslı mıdır? Evet bahse konu şirket, grandbetting sitesi de dahil olmak üzere, online olarak hizmet verdiği sitelerin tamamı için lisans almış ve açık bir şekilde paylaşıma sunmuştur.

Grandbetting Lisansı Geçerli mi?

Grandbetting sitesi adına alınmış, doğrudan site ismini taşıyan bir lisans belgesi bulunmaktadır. Bu konuda Hollanda antilleri olarak da bilinen Curacao lisans denetleme kurulu tercih edilmiştir. İlgili kurum üzerinden alınan 2015-135782 numaralı lisans belgesinin varlığı görülmektedir. Bu lisans belgesi üzerinde inceleme yapıldığında, grandbetting lisansı geçerli mi? Sorusunun cevabına da erişim sağlanmaktadır. İlgili oyun kontrol ve denetleme komisyonu resmi sayfası üzerinden yapılan incelemede, verilen lisans belgesinin doğru olduğu, site adına yani grandbetting sitesi adına alındığı ve geçerliliğinin bulunduğu net olarak gözlenebilmektedir.

Grandbetting Denetlenen Bir Sitedir

Grandbetting markası üzerinden alacağınız hizmetlerin tamamında, denetim ilkelerinin devrede olduğunu bilmelisiniz. Oyun kontrol komisyonu aracılığı ile elde edilmiş olan lisans belgesi nedeni ile her türlü hizmetin, 24 saat gözetim altında olduğu görülebilmektedir. Grandbetting denetlenen bir sitedir. İlgili komisyonun denetim hükümleri aralıksız bir şekilde, tüm işlemleri kapsayacak düzeyde, site hizmetleri içerisinde üye lehine kullanılmaktadır. Bunun kullanıcılar için en büyük etkisi hiç şüphesiz ki, tüm bahis seçeneklerinde ve  oyun seçeneklerinde hile yapılmasının önüne geçilmesi, adilik ilkesinin, şeffaflık ilkesinin ön plana çıkarılmasıdır. Bu sayede alınan hizmetlerin tamamında, güvenli bir şekilde yer alabilirsiniz. Ayrıca, denetim ilkelerinin finansal işlemlere etkisi de oldukça yüksek seviyelerde bulunmaktadır.

Grandbetting Sitesinde Güvendesiniz

Grandbetting markası ile çalışmanız durumunda, güvenlik açısından herhangi bir endişe duymanıza da gerek kalmayacaktır. Grandbetting sitesinde güvendesiniz. Vermiş olduğunuz bilgilerin şifreleme programları sayesinde, koruma altına alındığını, comodo SSL programının aktif olarak kullanıldığını bilmelisiniz. Ayrıca kişisel bilgilerinizin korunması özelliğinin dışında, finansal işlemler konusunda da gerekli tedbirlerin, PCI gibi üstün nitelikli bir program ile sağlandığını bilmelisiniz. Kısaca grandbetting sitesinde tüm alanlarda, müşteri gizliliği, kişisel bilgiler, hesap bilgileri dahil olmak üzere, güven altında işlem yapabileceğinizi düşünebilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir