MENÜ
Grandbetting Sitesine Git!

Grandbetting Erişim Engeli Nasıl Aşılır

21/02/2018 15:47
Grandbetting Erişim Engeli Nasıl Aşılır

Grandbetting sitesi yasal yapısına incelediğinizde, sitenin uluslar arası piyasada var olduğunu görünce, Curacao hükümeti tarafından verilen lisans ile hizmetlerini yürüttüğünü, denetlenen bir site olduğunu ve Avrupa piyasasında ya da uluslar arası piyasada 2015 yılından itibaren, online olarak hizmet sunduğunu görebilirsiniz. Merkezi, şirketi, lisans belgesi, vergi hususları, denetim ilkeleri, ticari sorumluluğu, yasal yükümlülükleri, tamamen yurt dışından sağlanmaktadır. Bu özelliklere istinaden, Türkiye piyasasında verilen hizmetlerde erişim engeli ile karşılaşılma ihtimali her zaman bulunacaktır. Grandbetting erişim engeli nasıl aşılır? Sorusunun karşılığında uygulanacak yöntemlerin arasında, yeni giriş adresi ifadesi ile birlikte, DNS ayar değişikliği şeklinde bir teknik işlemde yer almaktadır.

Grandbetting Erişim Engeli DNS Ayarları

Grandbetting sitesine erişim konusunda bir problem yaşadığınızı görüyor iseniz ya da piyasada söylenen ismi ile giriş problem ile karşılaşıyor iseniz, bu problemi sonlandırmak amacı ile uygulayabileceğiniz yöntemlerden bir tanesi, DNS ayarları değişiklik işlemi olacaktır. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için, kullandığınız cihazların internet bağlantı bölümü üzerinden hareket etmeniz gerekmektedir. Ağ paylaşım merkezini açtıktan sonra, kullandığınız internet bağlantısının ismini bulmalı, seçim işlemini gerçekleştirmeden, özellikleri bölümüne gelmelisiniz. Özellikleri bölümüne ilerledikten sonra, internet protokolü sürüm 4 şeklinde hazırlanmış yazıyı bulmalı bu yazı üzerinden de, tekrar özellikler sekmesini açmalısınız. Açılan küçük pencerenin alt kısmına doğru bakar iseniz, aşağıdaki DNS sunucu adresini kullan şeklinde bir ifadenin olduğunu görebilirsiniz. İnternet üzerinden tespit edeceğiniz DNS sunucu adreslerini bu bölüme girerek, tamam butonuna bastığınız anda, gerekli değişiklik yapılmış olacaktır.

Grandbetting Erişim Engeli İçin Yeni Adres

Grandbetting sitesini tekrar kullanmak, ondan hizmetleri tekrar almak istiyor iseniz, karşılaşılan giriş probleminin sonucunda ortaya çıkarılan yeni giriş adresini kullanabilirsiniz. Grandbetting yeni giriş adresi grandbetting72 ile site için yaşanan giriş problemi ortadan kaldırılmış bulunmaktadır. Verilen bu adresi kullandığınız takdirde, erişim engelini de ortadan kaldırmış olursunuz.

Grandbetting Erişim Engeli Hesapları Etkiler mi?

Grandbetting sitesinde, siteyi kullanma konusunda karşılaşmış olduğunuz erişim engelini, yukarıda bahsedilen farklı yöntemler ile rahat bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Grandbetting erişim engeli nasıl aşılır? Sorusunun karşılığında, yeni giriş adresinin kullanılması, VPN uygulamasının tercih edilmesi ya da DNS ayar değişikliği gibi işlemler bulunmaktadır. Hangi yöntemi tercih ederseniz edin, bir giriş problemi ortaya çıkmış ise, hesapların etkilenmesi, kullanıcı adları ve şifrelerin iptal olması, hesapların içerisinde bulunan nakit değerlerin sıfırlanması ya da site yönetimi tarafından varlıklara el konulması şeklinde bir anlayış bulunmamaktadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir